EN
сите категории
EN

Контактирајте нѐ

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Ако имате какви било прашања во врска со услугите што ги нудиме, едноставно користете го формуларот подолу. Ние се обидуваме да одговориме на сите прашања и коментари во рок од 24 часа.

адреса:
Индустриски парк GDH Changzhou Airport, бр.388 West Huanghe Road, Xin Bei District, 213113, Changzhou, Кина.
Тел:
86 519 85139200
Е-пошта:
[заштитена по е-пошта]
Факс:
86 519 85139268

Остави ни порака

мапа